Pompy ciepła najlepsze ciepło dla Twojego domu!

Najtańsze

Rozpatrując różne alternatywy ogrzewania domu trzeba porównywać nie tylko ich koszt zakupu, lecz koszt paliwa i okres sprawności urządzenia. Proponowane przez nas pompy ciepła przy odpowiednim serwisowaniu są w stanie wytrzymać 25 lat ciągłej pracy i w połączeniu z fotowoltaiką są bez kosztową alternatywą dla innych form ogrzewania.

Bez obsługowe

Decydując się na pompę ciepła nie potrzebujesz budować kotłowni czy rezerwować miejsca na zbiornik z paliwem, przekopywać ogródka. Zajmuje ona mniej miejsca niż Twoja lodówka i działa kompletnie bezobsługowo. Sama reguluje swoją pracę do zadanej w domu temperatury.

Zdrowe dla Twojej rodziny

Ogrzewając dom pompą ciepła nie musisz martwić się o smog i tym co wypuszczasz przez komin czy przypadkiem nie wpadnie przez okno i nie będzie truło Ciebie i Twojej rodziny. Pompa ciepła nie wytwarza zanieczyszczeń, a jedynie pobiera ciepło z powietrza. Dlatego została przez nas uznana za najlepszy sposób ogrzewania.

Dlaczego jeszcze warto wybrać pompę ciepła?

Możliwość bezpłatnego ogrzewania

Wyposażając swój dom w pompę ciepła musisz liczyć się z większym niż normalnie zużyciem prądu, lecz w proponowanych przez nas urządzenia tzw. COP wynosi nawet 5,2 to znaczy, że z 1 KWh prądu możemy uzyskać 5,2 KWh energii cieplnej co w porównaniu z innymi możliwościami grzania jest doskonałą alternatywą, lecz łącząc ją z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną otrzymujemy rachunek roczny za prąd i ogrzewanie nie zwali Cię z nóg.

Czas życia produktu

Pompy  to technologia bardzo często stosowana w Europie i dowiedziono jej długiej żywotności. Rocznie sprężarka dobrej firmy (innych nie proponujemy) wytrzymuje obciążenie 5000 godzin ciągłej pracy przez 25 lat.

Czas montażu

Pompa ciepła ma również tą przewagę nad innymi źródłami ogrzewania, że nie wymaga żadnych pozwoleń, a sam jej montaż i podłączenie wprawnemu instalatorowi zajmuje około 4 dni pracy. To wielki atut w porównaniu do załatwiania przyłącza gazu, kopania dziury na zbiornik czy co rocznej dostawy ekogroszku lub innego paliwa stałego do naszego pieca. Jeszcze jedno! Nie musimy wywalać popiołu, czyścić pieca...

Rozwiazanie 2 w 1 grzeje i chłodzi

Mało jeszcze kto wie, ale pompa ciepła może nie tylko grzać nasz dom i ciepłą wodę zimą, ale również chłodzić latem poprzez odwrócenie obiegu grzewczego. Wówczas ciepło zmagazynowane w domu usuwa na zewnątrz poprzez schłodzenie wody w instalacji podłogowej do nawet 5 stopni Celsjusza.

Niezawodny serwis

Każdy jeden sprzęt psuje się 24 Grudnia o godzinie 16:00. Spokojnie, serwis zaraz będzie.

Tanie przeglądy

Pompy ciepła dzielimy na:

  1. Tanie w zakupie i drogie w utrzymaniu - pompy typu Split.
  2. Drogie w zakupie i tanie w utrzymaniu - pompy gruntowe
  3. Połowę tańsze pompy typu Monoblok - są najtańsze i najbardziej efektywne w użytkowaniu i ich roczne koszty serwisów mieszczą się często w 500 zł.

Zadzwoń do nas już teraz i zapytaj o bezpłatną kalkulację Twojej pompy ciepła.

tel. 883 484 722 tel. 600 984 296